Şişli Parça Eşya Taşıma

Şişli parça eşya taşıma artık şişli ilçemizin hizmetindedir. Parça eşya, öğrenci eşyası, koli taşıma, bekar eşyası taşıma gibi bir çok hizmeti en uygun fiyata yaptırabileceğiniz bir firmadır.
sisli-parca-esya-tasima
Şişli parça eşya taşıma yüklemesi…
Parça eşya taşıtmak istediğiniz de sizlere hızlı ve kaliteli taşıma yapacak firma lazım Şişli genelinde parça eşya taşıtmak artık kolay bizlere ulaşmanız taşıma için yeterli olacaktır. Taşıma yaptırmak kolay görünse de parça eşya taşıması yaptırmak profesyonel eleman desteği olmadan yapılmaz. Ama firmalar elemanları olmasa bile alacağı parayı düşünerek yaparız der. Parça eşya taşıma da gereken malzemelerde önemlidir bu malzemeler Ambalaj, Streç, bant gibi malzemeler olmadan taşıma tam olmaz. Şişli parça eşya taşıma  firmamız şişli ilçesinde dar sokaklarda hızlı taşıma yapma kapasitesine sahip bir firmadır. Çünkü Şişli ilçesindeki yaşam çok eskiye dayanır ve yerleşim alanı sık bina dokusu ile gelişmiştir.  Bu dar sokaklarda taşıma işi yapmak sorunsuz bir şekilde yapmak çok zordur. ama Dar sokaklar için uygun kamyonet ve panelvan araçlarımız ile siz değerli müşterilerimize en kaliteli  taşımayı en uygun fiyata yapmaktadır. Eşya taşıma aslında sanıldığı kadar zor değildir bunu zorlaştıran kötü bir firmaya rastlamanız ile alakalıdır. Nakliye sektöründe Peşin para olması ile alakalı olarak nakliye sektörün de tecrübesi olmayan insanların yönelmesi ile olmaktadır.
sisli-parca-esya-tasima
parça eşya kolileme..
Şişli parça eşya taşıma firmamız bu türdeki sorunların minimize edilmesi için çalışarak elemanlarını bu sorunların çıkmamasını sağlamak amacı ile elemanlarımıza gerekli eğitimi vererek Kalitesini yükseltmektedir. eşya taşıma nasıl olmalıdır ? Eşya taşıma öncelikle  nakliye firmasının nakliye için gerekli ambalaj malzemesi olması ve bu malzemelerin sarılması için gereken bant da olması lazım gelir. Ayrıca hassas eşyaların veya karmaşık eşyaların bir arada tutması ve hassas eşyaları  koruması için de streç malzemesinin olması lazım gelir. Şişli parça eşya taşıma firmamız bu türdeki tüm malzemeleri bünyesinde depolayarak müşterilerine bu türde yardımcı olmaktadır. Bu malzemelere ek olarak da Askılı elbise dolabı hurç şarjlı matkap gibi malzemelerin de bulunması lazım gelir. Çünkü müşterilerimizden aldığımız şikayetlere göre bizden önceki taşıma yapan nakiyeci de tornavida dahi bulunmadığını ve nakiyecinin kendisinden istediğini söylemiştir. Firmamız Başlangıcından bugüne kadar yapılan yanlışlardan tecrübe ederek bu güne gelmiştir.
sisli-parca-esya-tasima
Parça eşya görünümü…
Ayrıca Nakliyat sektöründe müşteri memnuniyetini tam olarak sağlayan bir şey vardır ki bu hiçbir nakliyecinin temin edemeyeceği bir şeydir. Aslına da edebilir ama para vermesi lazım gelir onuda veremez çünkü işi almak için uygun fiyat vermiştir. Bu malzemede Eşya taşıma kolisidir. Şişli parça eşya taşıma firmamız müşterilerine ücretsiz koli temini yaparak müşterilerimizi büyük bir zahmet den kurtarmaktadır. Çünkü müşterilerimizin koli bulması çok zordur ya marketten toplayacak yada çok yüksek fiyatlardan alacak. büyük alışveriş merkezinde bir kolinin tanesi 6.5 tl dir. Müşterimiz 10 tane koli alsa 65 tl vermesi gerekir. Bu fiyat da müşterimize çok gelir ki Parça eşya taşıtan insanlar zaten uygun fiyat arayarak 50 yüz tl ucuz taşıma yaptırmaktadır. Şişli parça eşya taşıma firması olarak bu türde ki masrafları müşterilerimizi minimize ederek parça eşya taşıma işlerini en güzel şekilde yaparak en uygun fiyata taşımaktır.

Şişli Parça Eşya Taşıma

Şişli eşya taşıma

Parça eşya taşıma

Bizi Arayın