Parça Eşya Taşıma

Parça Eşya Taşıma Olarak Artık Kiralık Kamyonet Firmamız ile Bu Türdeki Eşyalarınızın  Taşımasına yardım etmekteyiz.
Taşınacak eşyalarınızın ambalajlaması 1
İstanbul Genelinde ve Tüm İlçelerde Parça Eşya Taşıması yapmakta olduğumuzu Bu yazımız ile Duyurmaktayız. Parça Eşya nedir yada neler parça eşya olarak anılır. Parça Eşya Birkaç Eşyanın Birleşmesi ile yada Bir Eşyanın taşıma yapılacak olması ile adlandırılır. Bu Şu Şekildedir. Parça Eşya Tarifi yapacak olur isek Öncelikle Bütün Eşyayı anlatmamız gerekir. Parça olmayan eşya Anlamında  Söyleyecek olur isek Evlerden veya ofislerden başlayalım. Bir Ev Genellikle 3’e Bölünür Buda Şu Şekilde olur; 3+1 ev – 2+1 Ev – 1+1 Ev Ama 1+1 ev Genellikle uzun yol taşımalarında parça eşya taşınası Diye geçebilir Çünkü 1+1 ev Az Eşyadır. 2+1 ev de Tam Eşyadır Bu Eşyanın araca yüklenmesi Genellikle 10 teker kamyon dediğimiz aracımızın yarısını geçer. Bu Eşyanın Arkasına yani Kamyonumuzun Kalan Boş Bölümüne Alınan eşya parça eşyadır. Mesela Örnek verecek olur isek 1+1 bu Eşyanın kalan Bölümüne Yüklendiği zaman 1+1 eşyada Parça eşya Kategorisine Girer.
parca-esya-tasima
Taşınacak Eşyalarınızın ambalajlamsı 2
parca-esya-tasima
Parça Eşya taşımasında Hurçlama ile Etrafın Toplanması
Bunlar Şehirler Arası nakliye olduğunda parça eşya sınıfına Giren eşyalardır. Kısıtlama olmasın Biraz daha açalım, Kamyonumuza 3+1 eşya Yükledik ve Yine Muğla nın bodrum ilçesine. Yani yazlığa Gidecek Eşyanın Yüklenmesinden Sonra kamyonumuz da Bir metrelik Boş yer kaldı Buraya koyacağımız eşya yemek odası dahi olsa parça eşya sınıfına girer. Bir Diğer Parça Eşya Taşıması da Şehir içi nakliyat da veya Şehirler Arası Nakliyat da kullanılan Küçük Araçlar ile yapılan Taşımadır. Bunu da siz değerli müşterilerimize açıklayalım. Kiralık Kamyonet Firmamızın Taşıma işi yapmasını ve Bu Yönde Yatırımlar yapmasını Büyük nedeni parça eşya taşımasının Bu Türde Yatırımların olmamasından kaynaklı olması için. Bizde Kiralık Kamyonet Firmamız ile Parça Eşya Taşımasına Yönlenmiş Bulunmaktayız. Parça Eşya Taşıma Yaptığımız Kamyonetlerimiz ve Panelvan modeli araçlarımız ile İstanbul İlimizin Tüm İlçeleri den Türkiye’nin her yerine Parça eşya
parca-esya-tasima
Taşınacak Eşyalarınızın ambalajlaması 3
Nakliyesi Yapmaktayız. Örneklendirecek olur isek Evinizde Evlendiğinizden beridir kullandığınız Kanepe takımını artık değiştirmek istiyorsunuz. Bunun için de Yenisini almanız gerekecek Sizde Eski kullandıklarınızı Balıkesir ayvalık da Bulunan yazlığınıza göndereceksiniz Bunun İçin de Daha önceden Deponuza koyduğunuz eşyalarında gitmesi gerekir.
parca-esya-tasima
Kiralık Kamyonetimize Parça Eşya Taşımasında Yükleme yapılırken
Sizde Yeni koltuğunuzu alınca Kanepelerinizi Depoya kaldırıp Göndereceğiniz Zaman Araç bulmak için İnternet Ulaşımı olan Akıllı telefonunuzdan Arama motoruna Parça Eşya Taşıma Diye yazıp bize ulaştığınız da Sizlere En kaliteli taşınmayı ve en uygun fiyat seçeneklerini sunmak için çalışmaktayız. Eşyalarınız için Bizimle Anlaşmanız durumunda Gelip Eşyalarınıza ücretsiz Ekspertiz yapıp Size nasıl bir Ambalajlama İle taşıyacağımızı anlatıp eşyalarınızı Çok kaliteli bir şekilde Taşıma yaparak Teslim ederiz.

Parça Eşya Taşıma

parca-esya-tasima
Parça Eşya taşıması beyaz eşya ambalajlaması
Dediğimiz de Aklımıza Gelen Başka Bir konuda Öğrencisiniz ve Bir Aile size ikinci el beyaz Eşya verdi Bu Çamaşır Makinesi veya Buzdolabı olabilir Ama Elde Taşıyamazsınız. Size Bir Kamyonet Lazım Bunun İçin Elinizin Altında olan Akıllı telefonunuza Kiralık Kamyonet yazdığınız da karşınıza Çıkan Sitemize girip Bizim ile Direk olarak 0535 721 5155 Numaralı Telefonumuz dan ulaşabilir ve uygun Fiyata taşıta bilirsiniz. Parça Eşya Taşımasında Bizim Gibi uygun Fiyat verip de Taşıyacak firma bulmanız zor olduğu İçin Kiralık Kamyonet Firmamız. Bu Yönde Yatırımlarına hız vermiştir. Firmamız İstanbul Genelinde Tüm parça Eşya Taşıma işlerini yapmaktadır. Bize Ulaşabileceğiniz Seçenekler.
  1. Whatsap Üzerinden 0535 721 5155 Numaralı Telefonumuza parça Eşyalarınızın Resimlerini Atarak Ulaşabilirsiniz.
  2. Hızlı Teklif Al Sayfamızdan Girerek Sayfamızdaki Yönergeleri Takip Edip Dosya Seç Den resim yükleyip Bizlerden hızlı Teklif Alabilirsiniz.
  3. 0535 721 5155 Numaralı Gsm Numaramız dan veya 0216 518 1941 Numaralı iş yeri Numaramız dan Bizlere ulaşıp Parça eşya Taşınması hakkında Fiyat Alabilirsiniz

Parça Eşya Taşıma

Parça Eşya Nakliyat

Parça Eşya

Bizi Arayın