Nasıl Çalışıyoruz...

Kamyonet Kiralama Firmamız çalışma sistemini Kamyonetçi ve müşterileri buluşturan bir Çalışma sistemidir.

Günümüz de parça eşya taşıma ve ofis eşyası taşıma yada her hangi bir parçayı örnek verecek olur isek buzdolabını taşıtmak istiyorsunuz ve size küçük araç lazım ?.

Bu aracı bulmak için ilk başvuru yapacağınız yer artık İnternet olacaktır.

 bir arama motorundan arama yaptıracaksınız ve her bulduğunuz firma genellikle başka ilçelerde nakliye yapan firmalar olacaktır.

Kamyonet kiralama firmamız Artık bu işe bir son getirerek her ilçede Nakliyeci ve kamyonetcileri sizin ayağınıza getirmektedir.

Örneğin Beylikdüzün de ikamet etmekte iseniz Size belyikdüzün de abonemiz olan nakliyecinin tüm bilgilerini sunmaktayız.

‘Hatta bunu çeşitlendirerek sitemiz de her mahallenin nakliyecisini ayrı olacak şekilde bulabilirsiniz.

Bunun size getirisi de Örneğin Bir nakliye firmasını aradınız firmanın asıl hizmet verdiği ilçe bahçelievler siz ise şişliden arıyorsunuz. Şişli içi taşıma yaptıracaksınız aradığınız firma size araç gönderse bile yapacağınız en basit işi 200 TL den aşağı yapamaz. 

Ama biz Kamyonet kiralama firmamız dan temin edeceğiniz bir nakliyeci zaten şişli ilçesinde hizmet verdiği için en uygun fiyata mesela işin hızına göre 50 tl ile 100 tl arasında işinizi yaptıra bileceksiniz.

Ayrıca yapacağımız bir şeyde; Üyelerin iş kapasitesine göre sınıflandırarak müşterilerimizin taşımalarına göre nakliyecileri seçme şansı olacak.

Şikayet;

Taşıma yaptırdığınız firmalar veya nakliyecilerin taşıam yapar iken eşyanıza zarar vermesi size kötü davranması ve anlaştığınız fiyatdan fazla para istemesi* halinde bizlere bunun hakkında şikayet panomuzdan resim atarak veya yazarak şikayet edebilirsiniz.

Bu şikayetiniz müşterilerimize daha iyi hizmet amacı ile hemen değerlendirilip üye nakliyecimizin üyeliğine son vermeye kadar gidecektir.

 

*eğer ki anlaşma sırasında söylediğiniz eşyalardan fazla çıkmaz eşyanız aynı ise fazla para yinede istenirse o zaman şikayet ediniz.

Ama anlaşma sırasında konuştuğunuz eşyadan fazla çıkar ise anlaşma yoluna gidiniz. anlaşamadığınız takdirde bizi arayınız rayiç bedeli söyleyelim anlaştıralım.

Bizi Arayın