İstanbul Parça Eşya Taşıma

İstanbul Parça Eşya Taşıma Hizmetimiz başlamış bulunmaktadır. Bu hizmetimiz İstanbul içi ve İstanbul Dışı her türlü parça eşya ve nakliyat hizmetini kapsamaktadır. Tıkla Hemen Ara
istanbul-parca-esya-tasima
İstanbul Parça Eşya Taşıma Koltuk Ambalajlaması…1
Parça eşya taşıma hizmeti genellikle evden eve nakliyat işinden kalan artı malların taşınması ile ortaya çıkan bir iştir. İstanbul da yaşam 1950 ler den sonra hızlı gelişmeye başlamış ve gece kondu tabir edilen yapılaşma hızlı bir şekilde başlamış olup bunu duyan ülkenin her yerinden işsiz güçsüz gençlerin hızla İstanbul’a göç Edip bu yapılaşmaya ortak olması ile başlamıştır. Bu gecekondu yapımı eşya ihtiyacını ve buna bağlı olarak nakliye ve taşıma hizmeti gereksinimlerini ortaya çıkarmıştır. bunamada parça eşya taşıma ve nakliyat dün keşfedilen bir şey değildir. Aslında parça eşya veya Nakliyat hizmeti insanlığın doğuşundan beri ihtiyaç duyulan bir hizmettir. Fakat bu sektörün kolları Türkiye’miz de işin çok olması ile ayrılmıştır. Bunları sıralama yapacak olur isek Öncesinde Sadece ev taşıması veya nakliyat diye geçen bu sektör ismi sonrasında gelişen ülke yapısı ile alakalı evden eve nakliyat, ticari eşya nakliyesi, koli taşıma, parça eşya taşıma, bekar eşya taşıması, öğrenci eşya taşıması gibi ayrıldı.
istanbul-parca-esya-tasima
İstanbul Parça Eşya Taşıma Koltuk Ambalajlaması…2
Hatta bu o kadar ileri gitti ki para kasası taşıma, piyano taşıma diye eşyasal bazda ayrıldı. Bunları Size örnekleyecek olur isek önceki taşıma sistemi at arabası ile idi. Fakat sonradan Kamyonlar çıktı ve artık at arabası ile taşıma devri kapandı. Bu kapanmadan sonra kamyonların küçüğü piyasaya çıktı yani kamyonetler bunlarda kamyonları değiştirdi 2 ye ayrıldı. Bu sefer kamyonlar büyük ve ağır tonajlı eşyayı kamyonetler de hafif ve az eşyayı taşımaya başladı. 1980 ler de bu taşıma işleri ev taşıması ofis taşıması gibi hizmetler küçük araçlar ile yapılmakta idi çünkü büyük araçlar çok az ve çok masraflı idi ama kamyonetler hem az masraflı hemde işi hızlı yapmakta idi. sonrasında kamyonlar piyasada çoğaldı ve bundan kynaklı olarak sektör yeni bir kol doğurdu. Evden eve taşıma işi;
istanbul-parca-esya-tasima
İstanbul Parça Eşya Taşıma Koltuk Ambalajlaması…3
Evden eve taşıma işi 1990 ların başında çıkmaya başlamış ve türdeki taşımaları yapanların artık küçük işlere bakacak vakti olmadığı için de kamyonet ile nakliye yapan kişilerin yaptığı sektör doğmuştur. Parça Eşya taşıma bu şekilde hayatımıza girmiş bulunmaktadır. Sonrasında Gelişen İstanbul ve ilçelerin her biri ticari merkez oluşu ve bu merkezlerin artık kendi içinde bir ticari potansiyel barındırması da bizi etkileyen faktörlerdendi. İstanbul Parça Eşya Taşıma fikri bu şekilde meydana geldi. ve bizde bu konuda tüm ilçelere hizmet etmek amaçlı firmamızı kurduk ve geliştirmeye devam ediyoruz. İstanbul İlçeler bazında Hizmet Birimlerimiz; İlçelerimiz deki parça eşya taşıma elemanlarımızı ilçelerimizden talep geldiğinde anında yönlendirme yaparak bu işi hızlandırmaktayız.
istanbul-parca-esya-tasima
İstanbul Parça Eşya Taşıma hurçlama işlemimiz
Ayrıca Beykoz ilçemizden bize talep geldi ve parça eşyasını taşıtmak isteyen bir müşterimiz var eski usulde buna merkezimizden müdahale etmek zorunda kalıyorduk ve buda hem fiyatı yükseltiyordu hemde işi bitirmek çok bir zaman alıyordu. Bizde bunu Her ilçede bir eleman bulundurarak hem uygun taşıma yapmayı hemde  hızlı olmayı hedefledik. İstanbul Parça Eşya Taşıma hizmetlerini tamamen müşteri memnuniyeti üzerine kurup bu yolda müşteri potansiyelini çoğaltarak yoluna devam etmek istemektedir. İstanbul Kadıköy de oturmaktasınız ve Avrupa yakasın da Beylikdüzüne eşya taşıması yaptıracaksınız ama eşyanız bekar eşyası şimdi siz iki fikirde kalırsınız. Bu da şudur Beylikdüzün den mi araba bulsam ucuz olur veya Kadıköy den mi araç bulsam ucuz olur. Bize göre ikisi de aynı mazotu veya yakıtı yakar aynı masrafı yapar. Burada mühim olan firma güvenilir mi ? yaptığı işi temiz yapıyor mu bunu sorgulamak ve araştırmak daha mantıklı gelir. Bizde İstanbul Parça Eşya Taşıma olarak sektörümüz de işimiz temiz yaparak adımızı duyurmak için çalışmaktayız. Siz değerli müşterilerimize hizmetlerimizi sunup takdirlerini ve beğenilerini kazanmak istemekteyiz.

İstanbul Parça Eşya Taşıma

İstanbul Parça Eşya

Parça Eşya Taşıma

   
Bizi Arayın