Hakkımızda

Kamyonet Kiralama Firmamızın kuruluşu yeni Olduğu İçin Sizi Yanıltmasına izin vermeyin Firmamız Nevşehirliler Nakliyat Bünyesinde Faaliyet Gösteren Bir Kuruluştur.

Nevşehirliler Nakliyat Firmamız ise 1993 Yılında Kurulmuş Firmadır.

Bu Güne Kadar  Hem Çalışıp Hemde Kendimizi Geliştirmek Gayesi ile  Çalışmaktayız. Firmamız Evden eve Nakliyat Firmaları Arasında Düzgün Çalışan 1 kaç tane Firma arasına Girmiş Kaliteli Bir Firmadır.

Nevşehirliler Nakliyat Elemanları ile Toplantılarında Hep Nerede Açığımız var nerede Yanlış Yapıyoruz Sorusunu sormaktadır ve bu Sorulara Bulunan cevapları Kendimiz Değerlendiriyoruz.

Kamyonet Kiralama Firmamız Elemanlarımız ve bizim Ortak Düşüncemizden kaynaklı Bir Girişimdir.

Her Firma Genellikle Evden eve nakliyat üzerine Yoğunlaştığından Kamyonet kiralama Gibi Geniş Müşteri Potansiyeli olan İş Sektöründe Pasif kalmış Durumdadır.

Biz Beyin jimnastiği Yaptığımız Sırada Bunun farkına vardık ve kendimizi Evden eve nakliyat işini Bırakmadan Bu Sektöre  Yönlendirdik.

Zaten Taşıma işinde Profesyonel elemanlara sahibiz. neden kiralık kamyonet işine de Girmeyelim Diye Düşündük.

Ve Şuanda Yapım Aşamasında  olan Sitemizi yavaş yavaş Geliştirerek Siz Değerli müşterilerimizin Daha hızlı Bize ulaşmasını sağlamak amacı ile Yapmaktayız.

Misyonumuz…

Kaliteli ve uygun Taşınma Herkesin Hakkı Diye Düşünüyoruz. Bunun İçin de Elimizden gelen en iyi Çalışmayı Elemanlarımız, ve Araçlarımız ile Hep Birlikte Çalışıyoruz.

Vizyonumuz…

Yenilikçi, Profesyonel Taşınma İçin Kendimizi Her Geçen Gün daha Çok Geliştirerek Hizmetlerimizi Devam ettiriyoruz.  Hizmetlerimizi Her gün Daha modernize ve Daha Profesyonel Bir Şekilde Geliştiriyoruz. Ekonomik Olma Özelliğimiz İle Sınıfımızda Lider olmayı Düşünüyoruz.

Bu Düşüncelerimiz Gelecek de Hangi Konumda olmak İstediğimizi Gösteriyor.

Nevşehirliler Nakliyat Ailesi

Bizi Arayın