Büyükçekmece Parça Eşya Taşıma

Büyükçekmece Parça Eşya Taşıma Nakliye hizmetlerine ilçe sınırları içinde başlamıştır. Taşıma yapılacak yerden diğer yere taşıma bir çok şekilde yapmaktayız.
buyukcekmece-parca-esya-tasima
Parça eşyalarınızı güvenle taşıyoruz…
Bunlardan bir kaçını sizlere açıklayalım ki bizi aradığınız da bilginiz olsun. Öncelikle Kiralık kamyonet hizmetimiz bünyesinde eşya taşıma kolisi, eşya ambalajlama malzemesi ve buna benzer taşıma malzemesi bulundurmaktadır. Ayrıca Eşya taşımada profesyonel elemanları da bünyesinde bulundurup Siz değerli, müşterilerimizin memnuniyeti sağlamaktır. Bu elemanlarımızı ayrıca eşya taşıma konusunda eğiterek temiz taşınmanın adımlarını atıyoruz. Büyükçekmece ilçemiz İstanbul’un Silivri den önce son ilçelerindendir. İstanbul merkeze uzak olması nakliye sektörünün burada tam hizmet verememesi anlamına gelir.  Buradan anlayacağımız biz sitemizi kurmadan önce Büyükçekmece ilçemiz de bir kaç nakliyeciye mecbur kalıyordunuz. Ama artık nakliyeci ye mecbur değil nakliyeci size mecbur kalacak. Büyükçekmece parça eşya taşıma firmamız bu hizmeti ilçemiz de vermeye başladığında artık bu tekel bitmiştir. Rakip firma olarak artık büyükçekmece de fiyatların düşmesini sağlamakta olacağı kesindir.
buyukcekmece-parca-esya-tasima
Parça Eşyanızı ambalajlı bir şekilde taşımaktayız…
Eşya taşımasını nasıl yapıyoruz. Size sunduğumuz seçeneklerden bir tanesi olan Eşya kolisi desteği veriyoruz . Bu söylemimiz den sizlere eşya kolisi lazım olduğunda bizlerden ücreti ile beraber ala bilirsiniz ama bizim kolilerimiz eşya taşıma kolisi olup eşyanıza minimum  zarar getirir. Ayrıca Havalı naylon ambalajlarımız ile eşyanızı korunaklı bir şekilde sarıp öyle taşımaktayız. En son olarak da bunları eğittiğimiz profesyonel eşya taşıma elemanlarımız ile yapmaktayız. Büyükçekmece ilçemizin Atatürk caddesinde oturmaktasınız ve hayrettin altınok caddesindeki yani yan yoldaki güzel şehir sitesin de ki evinize parça eşyanız gidecek. Bu eşyanız yemek odası ve yatak odası olmak üzere iki parça ama bu parça eşyanın bir çok parçası var yani yemek odası olarak tek yemek odası da bunun içinde konsol, masa sandalye, gümüşlük, tv sehpası gibi bir çok parçası mevcuttur.
buyukcekmece-parca-esya-tasima
Parça eşyalarınızı güvenle taşıyoruz…
Ya da yatak odası tek parça ama içinde gardolap, komidin, tuvalet masası, baza yatak ve bunun gibi bir çok parça da vardır. Eğer kendi elemanınız yok ise bu eşyayı taşımaya montör  dahil profesyonel eleman gönderip eşyanızı ter temiz bir şekilde taşıtmaktayız. Büyükçekmece Parça Eşya Taşıma firmamız bu türdeki taşınmalarınızı en güzel şekilde yapılmasını sağlayarak kazandığı müşteri memnuniyetini diğer müşterilerimize referans olarak dönmenizi sağlamaktadır. Firmamız ayrıca Piyano  ve para kasası taşıma işlerinde kullanılmak üzere kayışlı hamal bulundurmaktadır. Büyükçekmece ilçemiz de parça eşya taşıması yaptıracağınız zaman bizim ile irtibata  geçmeden  hiçbir nakliyeci ile anlaşmayınız. İletişim Telefonumuz 0535 721 5155 ve bu numaramıza isterseniz whatsapp uygulaması üzerinden resim atıp ücretsiz ekspertiz yapabiliriz.

Büyükçekmece Parça Eşya Taşıma

Büyükçekmece taşıma

Büyükçekmece Nakliyat

         
Bizi Arayın