Bağcılar Kiralık Kamyonet

Bağcılar Kiralık Kamyonet

Tıkla Hemen Ara

Kiralık Kamyonet Firmamız Bağcılarda Şubesini açmış Bulunmaktadır. Bağcılar ilçesi Gün geçtikçe gelişen bir ilçemizdir. Gelişiminde kurulan aileler, evlenen insanlar, yeni binasına taşınana aileler, gibi yaşamsal aktiviteler her zaman daha çoğalarak devam etmektedir.

Bağcılar Tarihi

Bağcılar, İstanbul Avrupa Yakası’nda bir ilçedir. İstanbul’un ilçeleri arasında en yüksek nüfus yoğunluğuna sahip olanıdır. Son yıllarda doğu ve güneydoğu illerinden ciddi oranda göç almıştır.

Tarih

Önceleri Bakırköy ilçesine bağlı iken 1992 yılında ilçe olmuştur. Osmanlı döneminde çoğunlukla Rumların yaşadığı Mahmutbey Nahiyesi köylerinden biri olmuştur. İstanbul Belediyesi İstatistik Müdürlüğü tarafından hazırlanan İstanbul Şehri İstatistik Yıllığı 1930-31 adlı eserde Mahmutbey’e bağlı olan 6 köyden biri olan Bağcılar’ın o dönemdeki adı Çıfıtburgaz’dır. 1924 yılında yapılan mübadele anlaşması gereğince Mahmutbey ve Bağcılar’daki birçok yere Yunanistan’ın Selânik kentinden gelen Türkler yerleştirilmiştir. Ardından 1929 yılında Bulgaristan’ın Varnakentinden gelen Türkler Çıfıtburgaz Çiftliği denen mevkiden yaklaşık 17,000 dönümlük arazi almışlar ve buraya yerleşmişlerdir. 1925’te adı “Yeşilbağ” olarak değişmiş ve bu ad yaklaşık 1970’lerin sonunda şehirleşme sonucu bağcılık yok oluncaya kadar kullanılmıştır. 1975 yılına kadar geçimini bağ ve bostan işleriyle sağlayan halk, Anadolu’dan İstanbul’a başlayan göç dalgası nedeni ile aşırı ve plânsız büyümüş, 90’lı yıllara dek hiçbir alt yapısı olmayan büyük bir çarpık kente dönüşmüştür. 1992 yılından itibaren ilçe statüsüne yükselmesi ile Bağcılar’da modern şehirciliğe geçiş çalışmaları yapılmış ve bugün büyük ölçüde altyapı problemleri çözülmüştür.

Konum

Bağcılar İstanbul’un Avrupa yakasında, İstanbul Büyükşehir Belediyesi hizmet sınırları içinde yer alır. Yüzölçümü 22 km²’dir. Göç alan bir ilçedir. E-5 ile TEM Otoyoluarasında kalmaktadır. Güneyinde Bahçelievler, batısında Küçükçekmece ve Başakşehir , doğusunda Güngören, kuzeyinde Esenler ve askerî arazi bulunmaktadır. Denize kıyısı yoktur. Aşınma ile meydana gelmiş yer yer düz ve dalgalı bir plâtoya yayılan Bağcılar ilçesinin denizden yüksekliği 50 – 130 metre arasında değişkenlik gösterir.

Ekonomi

İlçede tekstil lokomotif sektördür. İlçenin hemen sınırlarında İstoç, Oto Center, Tekstilkent, Massit gibi önemli ticari birimler bulunmaktadır. Önemli basın merkezleri ve bankacılık birimleri bu ilçededir. Tekstil dışında gıda, metal işleri,taşımacılık sektörleri gelişmiştir. İlçenin ana ticari dokusunu küçük işletmeler oluşturur. Tarım tamamen terk edilmiştir. Arsa fiyatlarının uygun olması nedeniyle çok hızlı ancak çarpık kentleşmektedir. Yeşil alanlar giderek azalmaktadır. 2013 yılında Metro inşaatının tamamlanması ile şehir merkezine ulaşım sorunu da azalmıştır.

Eğitim ve kültür

Bağcılarda aktif nüfusun 1/3’ini 7 – 22 yaş arası insanlar oluşturur. İlköğretim alanında okullaşma oranının en yüksek olduğu ilçelerden biri olmasına rağmen, 600,000 kişiyi kapsayan ilçe nüfusuna kayıtlı olmayan birçok göçmen ailenin de olması neden ile okul konusunda hâlâ büyük bir yetersizlik vardır. Bağcılarda ilköğretim ve lise düzeyinde 118.250 öğrenci olup bunların öğrenim gördüğü 65 okul ve 1509 derslik vardır. İstanbul Kemerburgaz Üniversitesi Bağcılar’da bulunmaktadır. Mahmutbey semtinde 3068 kitap kapasiteli halk kütüphanesi bulunur. Bunun yanında ilçeye bağlı 22 mahallenin
Streç ile Ambalajlama
Streç ile Ambalajlama
mahalle konaklarına da birer kitaplık kurulmuş ve burada kitapların yanı sıra el beceri kursları ve sağlık ocakları da vardır. İlçede kültür faaliyetlerine yardımcı olması amacıyla Bağcılar Kültür Merkezi kurulmuştur. Kültür merkezi içerisinde 20,000 kitap kapasiteli bir kütüphane, spor salonları, sinema-konferans salonları ve kapalı spor salonları da bulunur. İlçede park ve çocuk oyun alanı bakımından kişi başına 0,35 km² olan aktif yeşil alan yapılan yatırım programları sonucunda kişi başına 2 km²’ye çıkarılmıştır. Bağcılar’da 2796 adet cadde / sokak, 88 cami ve mescid, 12 lise ve dengi okul, 101 ilkokul,17 özel okul, 22 mahalle ve bunlara bağlı mahalle konakları, 25 kütüphane,1 eğitim ve araştırma hastanesi,41 aile sağlığı merkezi, 1 büyükşehir sağlık merkezi,, 7 özel hastane, 23 özel klinik merkez, 2 verem savaş merkezi, 1 ana-çocuk sağlığı merkezi, 1 sağlık danışma merkezi ve 4 belediye kültür merkezi bulunur.
Streçlenmiş koltuğu amblajlama
Streçlenmiş koltuğu amblajlama
Firmamız Bağcılarda Kiralık Kamyonet veya Kamyonet Kiralama işleri En uygun ücret de  en kaliteli hizmeti Sunmaktadır. Kiralık kamyonet istediğiniz de Bizlere Yukarıdaki Firmalara Göz at  resmine tıklayarak Sizin için seçtiğimiz en uygun fiyata kamyonet sahiplerine ulaşabilirsiniz.. Sizlere işiniz hakkında soru sorduktan sonra sizlere en makul fiyatı verip işinizi en temiz şekilde yaparız. Bizden memnun kalmanız için elimizden geleni yaparız ve bu Memnuniyetinizin göstergesi olarak sizlerden Telefonumuzu kaydetmenizi ve bizim telefonumuzu tanıdıklarınıza Tavsiye etmenizi isteyeceğiz. Kiralık kamyonet Firmamız Siz Değerli müşterilerimize Sunmakta olduğu hizmetleri Anlatalım. Bizi Aradığınızda Siz Değerli müşterilerimize Bir kaç Şekilde Yardımcı oluyoruz. Birincisi; Sizlere Sadece Şoförlü kamyonet Temini yapıyoruz. İkincisi; Kamyonet +Şoför+ Eleman desteği veriyoruz. Buz hizmetlerimizde kullandığımız şoför ve elemanlarımız profesyonel eşya taşıma işi yapan elemanlardır.

Bağcılar Kiralık taşıma

Bağcılar Kamyonet Kiralama

Bağcılar Kamyonetçi

Bizi Arayın